Trijų pirštinių pora

Žirafos, pačios labai nustebusios kaip-čia-taip-netikėtai-pavyko, pristato absoliučią naujovę – trijų pirštinių porą. Tai pirštinės Romantikams, Ekscentrikams arba Labai Praktiškiems. “Poroje“ – dvi dešinės pirštinės ir viena kairė. Visos trys derančios tarpusavyje, spalvingos ir šiltos. Galima mūvėti derinį pagal nuotaiką ar užgaidą. Be to, prireikus visada turėsite vieną paskolinti draugui, pasikeisti sušlapusią ar (neduokdie) pamestą.  Ir, žinoma, tai tobulos pirštinės Labai Dešiniarankiams Žmonėms, kurie naudojasi rankomis per šalčius ir sniegą ir mikliai sudėvi dešinę pirštinę, nes  visi žinome, kad dešinei visada tenka didesnis krūvis.

Šių pirštinių turime du komplektus. Pirmas – tamsiai žalios/raudonos/žalsvai melsvos pereinančių spalvų, antras –  pilkos/žalios/geltonos pereinančių  spalvų. Nors iš tiesų mums net neatrodo kad pirštinės turi spalviškai derėti viena su kita. Puikiausiai galėtume mūvėti vieną pirštinę iš vienos poros, kitą iš kitos. Galimas daiktas, greit pradėsime megzti  pirštines po vieną, niekada negali žinot. Juk būtų smagu pačiam išsirinkti savo porą?

Abi poros numegztos iš nuostabios Farerų salų avių vilnos.  Ši vilna – su charakteriu, labai gražiu charakteriu, jei tik nebijai jos šiurkštumo. Tai nepaprastai šilta ir patvari, su kiekvienu skalbimu vis sušvelnėjanti ir labiau pasipūkuojanti, vis geriau nuo šalčio sauganti vilna.

Metas į kiemą sniego mūšiui?

This slideshow requires JavaScript.

Vienas komentaras “Trijų pirštinių pora

  1. Jau taip seniai nieko taip nenorėjau, kaip šitos raudonai-mėlynai-žalios trijulės…:) Šedevras!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.