Įspūdžiai po Kokono mugės

Žirafos kaip kokios meškos bunda po pirmos savo gyvenime mugės ir, aišku, po pirmo gyvo pasirodymo. Nelabai turime su kuo palyginti, bet galvojame, kad viskas LABAI gerai pavyko. Sulaukėme daug dėmesio, pagyrų, džiaugsmingo klegesio aplink mūsų stalą ir, žinoma, pirkėjų.  Mums dėmesys labai patinka, bet jo šį kartą negana būtų, nes Geram reikalui reikia pinigų, ir pinigų mes gavome!

Visą šeštadienio vakarą užrašinėdamos mezginių sudėtį, rišdamos prie jų etiketes, pakuodamos daiktelius, rašydamos kainas Žirafos jautėsi, kaip Kalėdų Senelio nykštukai. Taip smagu buvo tas konvejeris – viena rašo, kita riša, trečia pakuoja! Kai iki vidurnakčio viskas buvo paruošta kelionei į mugę, dvi atidėliotojos negalėjo savo akimis patikėti, kad nereikės paskutinę sekundę ryte bandyti kažkaip viską suorganizuoti ir išlėkti palikus pusę daiktų. Ir vis krizeno iš to, kaip jos, prisibijodamos Pavyzdingos Žirafos, neinkšdamos padarė viską iš vakaro.

Dabar jau laukiame kitos Kokono mugės! Ir tikimės dar daugiau dėmesio, ir dar daugiau pirkėjų.

P.S. Dabar visos vieningai nusprendėme – vienas didžiausių įspūdžių mums tai, kad tiek daug žmonių apie mus pagalvojo ir atnešė maisto. Visokiausio – kas obuolių ir namie kepto ypatingo meduolio, kas sausainių, kas arbatos, kas laimės sausainėlių, kas dar ko – visko nebeprisimenam net, bet viską su didžiausiu pasigardžiavimu suvalgėme – širdingai ačiū už rūpestį!

 

Vienas komentaras “Įspūdžiai po Kokono mugės

  1. Bravo merginos. Galtaupakeliui bloge jau paskaiciau apie Jusu sudalyvavima, jau ziojausi paklaust “a nuotraukos kurrr?“, bet sakau, ilisiu dar cia. Ir radau nuotrauku :) Kai darbai daromi su sypsena ir draugiskai, jie tarsi patys pasidaro, ar ne? Saunuoles!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.