Kokono kalėdos (mugė)

Na, ne Kokono mugė, o penktoji, jubiliejinė, Kalėdinė labdaros mugė. Bet esu tikra, kaip ir Žirafos, daugelis šią kasmetinę mugę vadina tiesiog ‘Kokono’ muge. Nes viskas prasidėjo prieš penketą metų kaip labai privati ir kamerinė iniciatyva ir nevaldomai, kaip epidemija išplito po visą blogosferą. Kaip sako Gintė (toji vieno žmogaus iniciatyva/organizacija):

išplito draugams per draugus —>draugams per draugus —>draugams per draugus —>draugams per draugus —>per draugus…  Ir taip iki Antarktidos.

Šiemet mugėje surinktos lėšos teks Lietuvos autizmo asociacijai. Šiemet mugėje būsime ir mes! Nors negalėtume tvirtinti, kad nebuvome pernai. Buvome, tik nestovėjome už prekystalių. O mūsų žirafa M tikra veteranė – ji su ‘kokonu’ nuo pat pirmųjų kalėdų.

Žodžiu, kviečiame visus prisidėti prie Kalėdinės labdaros!  Tą galima padaryti visaip – parduoti savo kurtus daiktus, pirkti kitų kurtus daiktus, surengti aukcioną darbovietėje ir paaukoti pinigų tiesiai į Lietuvos autizmo asociacijos sąskaitą.

O tų, kurie norės ir galės būti mugėje – labai lauksime ir prie savo prekystalio! Pažiūrėti, pačiupinėti, pirkti, pasimatuoti, pasimatyti ir paplepėti!

kokono mugėIki pasimatymo gruodžio 1 dieną Lietuvos vaikų ir jaunimo centre Vilniuje!

 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.