Visa tiesa apie mus

Bandau prisiminti, kaip viskas apie mus prasidėjo. Niekaip nepavyksta. Viena iš jų jau seniausiai buvo mano draugė, gerokai vėliau susidraugavau su kita. Bet net neįsivaizduoju, kada jos abi susikukavo. Slapta. Man už nugaros!!

Geriau pagalvojus, šitos draugystės apskritai neturėtų būti. Mes visos mėgstame rankų darbo daiktus, visos daug skaitome. Dar mėgstame žaisti. Daug juokiamės. Daugiau kaip ir nieko bendro. Mes labai skirtingos. Ir vis tiek  surištos kažkokiu  nematomu siūlu.

Gerai, dar turime vieną magišką skaičių – 2.  Na, paskaičiuojam:  per visas tris turime du vyrus, du vaikus, du šunis. Dvi mėgsta megzti, dvi – gaminti valgį. Dvi daug keliauja. Dvi visada mato šviesiąją pusę, dvi linkusios viską palikti paskutinei minutei. Dvi gimėm tais pačiais metais, ir dvi švenčia gimtadienius tą pačią dieną. ( O tarp kitko – mes visos trys gimę liepos mėnesį ).

Žirafa M labai naminė. Ji gali gyventi po kelias savaites net nedirstelėdama pro langą. Dievina spalvas. Kai kurie žmonės dekoruoja namus primerkdami  gėlių į vazas, o ji tai daro pristatydama skardinių su spalvotais  pieštukais. Mėgsta mažus daikčiukus. Beveik visi jos kūriniai yra telpantys į delną. Ir paprastai kvepia levandomis… Dar ji didelė fantazuotoja, tikinti, kad visi įsivaizdavimai ir mintyjimai yra pati pati pati svarbiausia dalis visuose gyvenimuose.

Žirafa W, kita vertus, yra labai laukinė. Ji  dažnai klajoja su fotoaparatu po lauką stebėdama pasaulio grožį. Ir  registruoja stebuklus, vykstančius aplink. Tiek didelius, tiek mažus. Ji optimistiška, nekonfliktiška ir nesavanaudiška. Paprastai kažkuo įtikėjusi. Vieną savaitę tai gali būti  su-džok, kitą – cigun’as ar penki tibetiečių pratimai. Ji mėgsta megzti. Tikriausiai gali megzti ir vaikščiodama. Jos mezginiai visada  labai labai spalvingi. Ji nesilaiko taisyklių. Nei gyvenimo, nei mezgimo.

Žirafa U realistė. Mėgsta mąstyti. Gromuliuoja ir gromuliuoja vieną ir tą pačią mintį. Panašiai kaip karvė. Ji mėgsta logiką ir tęstinumą. Ir skaičius. Viską susidėlioti galvoje į dėžutes su etiketėmis. Bando suprasti kaip, kas ir iš ko padaryta. Mėgsta daikteliauti, megzti, velti, siūti, taisyti, dažyti ir tikrai negali apsispręsti kas jai labiausiai patinka. Ji tikisi užaugti ir vieną dieną apie viską susivokti.

Iš tiesų visos Žirafos ketina susivokti. Kai užaugs. Jei užaugs.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.